Wie is Maud Dixon?

Spectaculaire thriller voor fans van Joël Dicker en A.J.Finn

Paperback:
19,99
E-book:
9,99

Synopsis

Samenvatting

Florence Darrow heeft een slechtbetaalde baan bij een uitgeverij, en droomt ervan ooit een bestseller te schrijven. Toevalligerwijs krijgt ze de kans om de assistent te worden van de wereldberoemde en geheimzinnige schrijver Maud Dixon. Voor Florence is dit een droom die uitkomt. Eenmaal aan het werk ontdekt ze dat Maud Dixon een pseudoniem is van Helen Wilcox, een jonge vrouw tegen wie ze al snel opkijkt. Florence is vereerd als Helen haar vraagt om samen naar Marokko te reizen voor de research van haar nieuwe boek. De eerste dagen in Marokko zijn betoverend, en Florence kan haar geluk niet op. Maar dan wordt ze wakker in het ziekenhuis. De artsen noemen haar Helen Wilcox en zeggen dat ze een auto-ongeluk heeft gehad. Florence kan zich er niets van herinneren, en Helen lijkt volledig van de aardbodem verdwenen. Florence twijfelt heel even, maar maakt dan een keuze. Ze besluit om het leven van Helen Wilcox over te nemen, en daarmee ook haar wereldberoemde pseudoniem Maud Dixon…

Specificaties

ISBN: 9789403115214
NUR: 305
Type: Paperback
Auteur(s): Alexandra Andrews
Vertaler: Hien Montijn
Prijs: 19,99
Aantal pagina's: 304
Uitgever: Cargo
Verschijningsdatum: 15-07-2021

Specificaties

ISBN: 9789403129112
NUR: 305
Type: E-book
Auteur(s): Alexandra Andrews
Vertaler: Hien Montijn
Prijs: 9,99
Aantal pagina's: 304
Uitgever: Cargo
Verschijningsdatum: 15-07-2021

Gerelateerde artikelen